Pracownia Badań – Oddział Zabrze

Sklep internetowy Certyfikowane Materiały Odniesienia Unia Europejska
Ikona BIP Ikona poczty Ikona rodo Ikona Grupa JSW Facebook

Oferta pracy na stanowisku Laborant

Stanowisko:

  • Laborant

Miejsce pracy:

  • Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. Z o.o.

    Pracownia Badań -Oddział Zabrze, ul. Zamkowa 9 41-803 Zabrze

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium
  • realizacja zadań związanych z analizą technikami klasycznymi wraz z przygotowaniem próbek

(metody wagowe, metody spektrofotometryczne, metody miareczkowe)

  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych związanych z bieżącą kontrolą procesów technologicznych, a w  szczególności analizy wody, analizy ścieków, analizy węgla, koksu, gazu koksowniczego oraz produktów węglopochodnych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu chemicznym lub minimum wykształcenia kierunkowego min. średniego chemicznego lub pokrewnego, dla średniego wykształcenia warunek konieczny to minimum 1 rok pracy w laboratorium chemicznym
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy i święta)
  • organizacji pracy własnej i samodzielność w realizacji zadań
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych
  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: [email protected] do dnia 25.04.2024

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu udziału w obecnej rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralne  Laboratorium Pomiarowo - Badawcze sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej 6. Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”

Informujemy ,że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Po zakończonej rekrutacji lub upływie przechowywania zgodnie z klauzula RODO dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.