Pracownia Badań – Oddział Wałbrzych

Sklep internetowy Certyfikowane Materiały Odniesienia Unia Europejska
Ikona BIP Edysk Ikona poczty Ikona rodo Ikona Grupa JSW Facebook

Oferta pracy na stanowisku Technik

Stanowisko: Technik

Miejsce pracy:  Wałbrzych

Opis stanowiska:

  • Pobieranie i przygotowywanie próbek paliw stałych
  • Wykonywanie badań, pomiarów i oznaczeń fizykochemicznych węgla i koksu
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Realizowanie zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne, bądź pokrewne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Możliwość pracy w systemie 4-brygadowym
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium badawczym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Szkolenia
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: [email protected] lub przez stronę praca.pl

Termin nadsyłania ofert: do 23.02.2024

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w celu udziału w obecnej rekrutacji/w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez  Centralne  Laboratorium Pomiarowo - Badawcze sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej 6. Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem”