O szkoleniach

Sklep internetowy Certyfikowane Materiały Odniesienia Unia Europejska
Ikona BIP Ikona poczty Ikona rodo Ikona Grupa JSW Facebook

Zapraszamy Państwa do udziału w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o.

DLA KOGO

Szkolenia dedykowane są dla pracowników Straży Miejskich/Gminnych oraz pracowników odpowiedzialnych za zadania ochrony powietrza w jednostkach samorządu terytorialnego.

CEL SZKOLEŃ

 Szkolenia mają być wsparciem dla realizacji działań związanych z ograniczeniem niskiej emisji poprzez zdobycie wiedzy i umiejętności w wykonywaniu kontroli indywidualnych urządzeń grzewczych. Podczas szkoleń uczestnik nabędzie praktycznej wiedzy i umiejętności na potrzeby przeprowadzenia kontroli różnego rodzaju urządzeń grzewczych.  Szkolenia prowadzi wykwalifikowana specjalistyczna kadra Centralnego Laboratorium Pomiarowo – Badawczego Sp. z o.o., która poza zajęciami teoretycznymi przewidziała warsztaty praktyczne, a każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

REFERENCJE

Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 1000 osób z całej Polski. Stale współpracujemy z ponad 200 gminami. Ekspertyzy CLP-B z badań pobranych popiołów paleniskowych wielokrotnie były już przedmiotem postępowań sądowych, które zakończyły się surowymi wyrokami za niedozwolone spalanie odpadów.