Pracownia Badań – Oddział Dąbrowa Górnicza

Sklep internetowy Certyfikowane Materiały Odniesienia Unia Europejska
Ikona BIP Ikona poczty Ikona rodo Ikona Grupa JSW Facebook

Oferta pracy na stanowisku Inspektora

Stanowisko: Inspektor

Typ umowy: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium,
  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym,
  • pobieranie i przygotowywanie próbek paliw stałych,
  • pobieranie próbek gazowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy, święta),
  • prawo jazdy kat. B,
  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych,
  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected] do dnia 30.04.2024r.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu udziału w obecnej rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze   Sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej 6. Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Po zakończonej rekrutacji lub upływie przechowywania zgodnie z klauzulą informacyjną RODO dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Oferta pracy na stanowisku Laborant

Stanowisko: Laborant

Typ umowy: Umowa o pracę

Miejsce pracy:  Dąbrowa Górnicza

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium
  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym
  • badania chemiczne wody i ścieków, paliw stałych, gazowych, produktów węglopochodnych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy, święta)
  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji zadań

Oferujemy:

  • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych
  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji