Oferty pracy

CLP-B Sp. z o. o. oferuje pracę na stanowisku Inspektor

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój (szczegóły w zakładce Siedziba Główna - Jastrzębie-Zdrój).

CLP-B Sp. z o. o. oferuje pracę na stanowisku Specjalista w Sekcji Badań Biegłości

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (szczegóły w zakładce Pracownia Badań - Oddział Dąbrowa Górnicza).

CLP-B Sp. z o. o. oferuje pracę na stanowisku Laborant

Miejsce pracy: Radlin, Czerwionka-Leszczyny (szczegóły w zakładce Pracownia Badań - Oddział Radlin).

Miejsce pracy: Zabrze (szczegóły w zakładce Pracownia Badań - Oddział Zabrze).

CLP-B Sp. z o. o. oferuje pracę na stanowisku Technik/Laborant

Miejsce pracy: Wałbrzych (szczegóły w zakładce Pracownia Badań - Oddział Wałbrzych).

CLP-B Sp. z o. o. oferuje pracę na stanowisku Inspektor.

Miejsce Pracy:

·         Knurów, Szczygłowice, Ornontowice

Opis stanowiska:

·         Realizacja zadań związanych z podstawową pracą w zakresie pobierania próbek,

·         Przygotowanie próbek do badań,

·         Nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym.

Od kandydata oczekujemy:

·         Ukierunkowania na wyznaczone cele,

·         Wykształcenia średniego,

·         Gotowości do pracy w systemie zmianowym,

·         Doskonałej organizacji pracy własnej,

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·         Forma zatrudnienia: umowa - zlecenie,

·         Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·         Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym na adres: wdrzyzga@remove-this.clpb.pl
Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w wysłanych dokumentach przez firmę CLP-B  Sp.  z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”