Szkolenia

Sklep internetowy Certyfikowane Materiały Odniesienia Unia Europejska
Ikona BIP Ikona poczty Ikona rodo Ikona Grupa JSW Facebook

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług szkoleniowych.

Oferta szkoleniowa Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego Sp. z o.o. jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w zakresie oferowanych usług popartych analizą potrzeb szkoleniowych w związku ze zmieniającą się rzeczywistością. Zdobyte przez lata doświadczenia w działalności laboratoryjnej, stały rozwój poprzez akredytowanie nowych obszarów i utrzymywanie usługi na najwyższym poziomie, pozwala nam podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Oferujemy szkolenia między innymi z zakresu specjalistycznej tematyki laboratoryjnej, systemów zarządzania, rozwoju zasobów ludzkich, a także szkolenia tematycznie związane z działaniami na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. Usługi realizowane są przez wykwalifikowany personel
z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Nasi wykładowcy to kompetentni specjaliści w swoich dziedzinach.

Dla potwierdzenia wysokiej jakości usług posiadamy i utrzymujemy Certyfikat o numerze NC-2813 wydany przez PRS S.A., który potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny
z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015-10, obejmujący działalność szkoleniową.

Oferujemy szkolenia otwarte lub zamknięte. CLP-B Sp. z o.o. realizuje szkolenia /kursy/konferencje/seminaria w siedzibie firmy lub w razie zgłaszanej potrzeby w siedzibie Zleceniodawcy lub innych wskazanych lokalizacjach. Możliwe jest realizowanie usługi w formie
e-learningowej, zajęcia realizowane są w czasie rzeczywistym „on-line.” Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań a także udziału w dyskusji. Wszystkie niezbędne materiały dostarczane są elektronicznie.

Informacja dla uczestników w formie on-line

Warunki techniczne niezbędne do udziału w usłudze e-learningowej:

  • Do realizacji szkoleń on-line potrzebny jest jedynie stały dostęp do sieci internetowej oraz zainstalowana aplikacja Skype lub Skype dla firm.
  • Do dwóch dni przed zaplanowanym terminem realizacji usługi otrzymają Państwo informacje email z linkiem do szkolenia/kursu/ konferencji/seminarium.
  • W dniu szkolenia należy wejść na wskazany link.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminów szkoleń lub ich odwołania z ważnych powodów, o czym organizator zobowiązuje się powiadomić zainteresowanych: faxem, e-mailem bądź telefonicznie.
W takim przypadku na życzenie Zgłaszającego wpłata dokonana za szkolenie zostanie zwrócona lub zaproponujemy kolejny termin szkolenia.