Sklep internetowy Certyfikowane Materiały Odniesienia Unia Europejska
Ikona BIP Ikona poczty Ikona rodo Ikona Grupa JSW Facebook LinkedIn

Pierwsza tura szkolenia GC-MS za nami!

W dniach 20–22.04.2026 r. gościliśmy kadrę pedagogiczną i uczniów Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju na pierwszej turze szkolenia laboratoryjnego w zakresie metod chromatografii gazowej ze spektrometrią mas (GC-MS).

 

Zamiast samej teorii było przede wszystkim działanie:

-rzeczywista praca z wyposażeniem pomiarowo-badawczym

-przygotowanie próbek i wykonywanie analiz

-odczytywanie wyników i ich interpretacja

 

To były trzy dni intensywnej, ale bardzo praktycznej nauki.

Na zakończenie szkolenia Aleksandra Burczyk, Prezes Zarządu, wręczyła uczestnikom certyfikaty, życząc im powodzenia w dalszej edukacji i wyborach zawodowych.

Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie.

Cieszymy się, że możemy pokazywać młodym ludziom, jak wygląda praca w laboratorium i inspirować ich do dalszego rozwoju.

 

To dopiero początek – przed nami kolejne szkolenia!

Inne aktualności

Więcej aktualności